Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Renginys skirtas saugaus interneto dienai
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. vasario 14 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Vasario 14 d. Marijampolės atvirame jaunimo centre vyko proto mūšis „Ar esi interneto guru?“, kuris buvo skirtas minint Saugesnio interneto dieną Lietuvoje.

2017 m. Saugesnio interneto diena daugelyje Europos šalių buvo minima vasario 7 d., siekiant paskatinti jaunus viso pasaulio žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu ir mobiliaisiais telefonais. Renginiu siekiama skatinti vaikus ir jaunus žmones atsakingiau naudotis internetu, sužinoti daugiau apie interneto teikiamas galimybes. Renginyje organizuojamomis veiklomis siekiama mokiniams pasakyti ir parodyti, kad internetas nėra tik internetiniai žaidimai, socialiniai tinklai, patyčias skatinantys straipsniai, betiksliai pokalbiai su mažai ar visai nepažįstamais žmonėmis. Norima parodyti, kad internetas – tai neišsenkantis žinių šaltinis, kuris gali būti labai naudingas mokantis ar kuriant įvairius dalykus. Siekiama vaikams parodyti plačias interneto naudojimo galimybes.

Proto mūšyje dalyvavo keturios komandos. Protų mūšį sudarė 3 turai po 8 klausimus. Po kiekvieno turo jaunuoliai, kol buvo vertinami jų atsakymai užfiksuoti atsakymų lapuose, sužinojo teisingus  atsakymus ir taip papildė savo žinias. Daugiausia taškų surinkusi komanda buvo apdovanota atsiminimo dovanėlėmis.

Informaciją parengė
Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė
Loreta Barkauskienė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas