Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Klientų priėmimo laikas
Informacijos ir konsultacijų centras
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaita
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Darbas kruiziniame laive – patrauklūs darbo pasiūlymai
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. spalio 9 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Klaipėdos teritorinės darbo biržos Klaipėdos skyrius ir UAB „Novikontas SCM“ siūlo darbo ieškantiems asmenims unikalią galimybę dirbti kruiziniame laive „AIDAperla“ Karibų kruizuose! Tik aktyvaus bendradarbiavimo dėka, mes galime savo klientams pasiūlyti patrauklius darbo pasiūlymus kruiziniuose laivuose.

Kruizinis laivas – tarsi kurortinis miestas ant vandens su savo prabangiais restoranais, jaukiais viešbučiais ir pramogomis. Kruizinis laivas prilygsta 4-5 žvaigždučių viešbučiui, kuriame gali keliauti apie 3400 keleivių. Turistus aptarnauja apie 900 personalo darbuotojų. Darbas kruiziniame laive – tai puiki galimybė ne tik dirbti, bet ir keliauti, pažinti nepaprasto grožio vietas – Antigva, Bahamai, Dominika, Jamaika ir kt. Kartu su turistais laisvu nuo darbo laiku darbuotojai turės galimybę dalyvauti ekskursijose, naudotis sauna, sporto klubu, grožio salonu, lankytis svečių zonoje...

Atostogų atmosferos palaikymui ir pilnavertiškam keleivių komfortui užtikrinti reikalingi padavėjai, barmenai, turistų gidai, SPA darbuotojai (masažuotojai, kirpėjai, kosmetologai), administratoriai, fotografai, virėjai. Klaipėdos darbo biržos iniciatyva prisijungti prie kruizinių laivų aptarnaujančio personalo atrankos pakvietė visas teritorines darbo biržas.

2017 m. spalio 20 d. 11-15 val. Estijos, Latvijos ir Lietuvos EURES tinklas kartu su valstybinėmis užimtumo tarnybomis organizuoja virtualią darbo mugę „Fast-track Career in the Baltics“, kurios metu UAB „Novikontas SCM“ turės galimybę pristatyti darbo perspektyvas kruiziniame laive ir pabendrauti su potencialias darbuotojais ne tik iš Lietuvos. Ši galimybė praplečia darbo jėgos pasiūlos apimtis tarptautiniu lygmeniu.

2017 m. spalio 27 d. 10 val. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Klaipėdos skyriuje vyks aptarnaujančio personalo kruiziniuose laivuose tiesioginė atranka.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas