Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Klientų priėmimo laikas
Informacijos ir konsultacijų centras
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaita
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
„Darbo mugė Klaipėda 2017“ – norinčių dirbti motyvacija džiugina darbdavius
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. gegužės 5 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Gegužės 4 d. Klaipėdos teritorinėje darbo biržoje kartu su partneriais – Klaipėdos pramonininkų asociacija, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – buvo surengta „Darbo mugė Klaipėda 2017“. Darbo mugėje dalyvavo 24 Klaipėdos miesto paslaugų, pramonės ir jūrinės organizacijos – AB „DFDS Seaways“, AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Vakarų medienos grupė“, UAB „Novikontas SCM“, UAB „LIDL Lietuva“ ir daugelis kitų, kurios darbo ieškantiems asmenims siūlė daugiau kaip 200 laisvų darbo vietų. Džiaugiamės, kad šiemet Darbo mugėje apsilankė daugiau kaip 600 darbo ieškančių gyventojų.

Įmonės kvietė dirbti inžinierius, vadybininkus, suvirintojus, klientus aptarnaujantį personalą keltuose ir kruiziniuose laivuose, įvairių profesijų jūrininkus, prekybininkus, gamybos darbininkus ir dar daug kitų. AB „DFDS Seaways“, AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Vakarų medienos grupė“, UAB „Novikontas SCM“ ir UAB „Klaipėdos“ viešbutis patraukliai pristatė savo įmones ir laisvas darbo vietas. „Buvo smagu susitikti ir pabendrauti su darbo ieškančiais žmonėmis – džiugu, kad žmonės tikrai domisi ir nori dirbti DFDS. Tuo pačiu buvo malonu aptarti darbuotojų paieškos ir atrankos aktualijas su kitų jūrinių, prekybos, paslaugų bei gamybinių įmonių atstovais“, – kalbėjo AB „DFDS Seaways“ personalo vadovė Kristina Žiulienė.

Darbdavius džiugino norinčių dirbti motyvacija – jie aktyviai bendravo su darbdaviais, buvo pasirengę gyvenimo aprašymus (CV).

„Dalyvavimas darbo mugėje mums atvėrė naujas bendradarbiavimo galimybes su Klaipėdos teritorine darbo birža. Norėtume padėkoti už profesionaliai suorganizuotą renginį ir tikimės glaudaus bendradarbiavimo ateityje”, – padėkojo UAB „Novikontas SCM“ personalo vadovė Lina Drukteinienė.

Darbo ieškantys asmenys turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su darbdaviais, dalyvauti darbo pokalbiuose, įteikti savo gyvenimo aprašymus (CV). „Ši tradicinio darbo paieškos būdo alternatyva suteikia galimybę susirasti darbo vietą „čia ir dabar“ – tiesiog priėjus prie darbdavio stendo ir pasiūlius savo kandidatūrą“, – pasidalino įspūdžiais ieškantis inžinieriaus darbo Mantas.

„Tai puikiai suorganizuotas renginys, naudingas tiek visuomenei, tiek ir verslui. Tikime, kad tokių projektų dėka mūsų kolektyvą nuolat papildys vis nauji darbuotojai“, – akcentavo AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupės Karjeros planavimo ir atrankų koordinatorė Benjamina Plauškienė.

„Džiugu, kad „Darbo mugė Klaipėda“ jau tapo kasmetiniu Klaipėdos TDB Klaipėdos skyriaus organizuojamu renginiu. Tik šiemet mes jį organizavome kiek kitu formatu – pasitelkėme partnerius, informacinius rėmėjus, nuo balandžio pradžios nuolat rengėme mokomuosius seminarus klientams apie sėkmingą karjeros planavimą ir efektyvų prisistatymą darbdaviui. Be to, oro sąlygos leido renginį surengti Darbo biržos vidiniame kiemelyje, o dalyviai galėjo pasivaišinti arbata“, – kalbėjo Klaipėdos TDB Klaipėdos skyriaus vedėjas Virginijus Andriušis.

UAB „Vakarų medienos grupė“ personalo direktorė Reda Karbauskaitė taip pat patvirtino, kad „Darbo mugė Klaipėda 2017“ šiemet sulaukė didelio susidomėjimo, teigdama, jog renginys paliko labai gerą įspūdį tiek organizacine prasme, tiek interesantų gausa. ,,Manome, kad tikrai buvo verta dalyvauti, sulaukėme didelio susidomėjimo įmone“, – minėjo pašnekovė.

Dėkojame renginio partneriams Klaipėdos pramonininkų asociacijai, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai, informaciniams rėmėjams radijo stočiai „Laluna“, dienraščiui „Vakarų ekspresas“, žiniasklaidos atstovams „15 min.“, „Regionų naujienos“ ir Klaipėdos darbo biržos darbuotojams, kurių dėka renginys sulaukė ypatingos sėkmės.

Renginio akimirkos

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas