Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Atviro informavimo sistema
Informacijos ir konsultacijų centrai
Klientų priėmimo laikas
Bendradarbiavimas
Informacija apie darbo užmokestį
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Viešieji pirkimai
Tarnybiniai automobiliai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo garantijų viešinimo projekto renginių turas tęsiasi: Kaune vyko „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2016 m. spalio 28 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

2016 m. spalio 27 d. Kauno teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centre vyko  Jaunimo garantijų viešinimo renginys „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“. Į renginį Kaune atvyko apie 40 jaunuolių. Renginio metu jie turėjo galimybę užmegzti naujus kontaktus, susirasti bendraminčių, dirbti komandose ir pasivaržyti proto aštrumo užduotyse, realiai susipažinti su gamybinės įmonės darbo principais ir ypatumais.

Renginio pradžioje vyko patyriminis dinaminis užsiėmimas, kurį vedė profesionalus lektorius, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas Mindaugas Vidugiris. Jaunuolius į veiklas įtraukė lektoriaus organizuojamos kūrybinės ir struktūrinės užduotys, paremtos „Geshtalt“ terapijos bei patyriminio mokymosi teorijos principais. Jaunuoliai kartu bendraudami bei bendradarbiaudami kėlė sau esminius tikslus netolimai ateičiai, gilinosi į bendrai ar individualiai turimų problemų sprendimo būdus bei įvairias alternatyvas, ieškojo atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Kitą renginio dalį pratęsė projekto partneriai — asociacija „Langas į ateitį“. Pastarieji suorganizavo įdomų ir intelektualinius pajėgumus provokuojantį pademonstruoti protų mūšį tema „Ar esi interneto guru?“. Nuotaikingą kovą lydėjo puiki visų šešių besirungiančių komandų nuotaika bei prizai ir aplodismentai nugalėtojams.

Be viso to, renginyje dalyvavusieji turėjo progą apsilankyti ir iš arti pamatyti kaip yra gaminami stiklo produktai UAB „Kauno stiklas“. Šį vizitą suorganizavo dar vienas svarbus projekto partneris — Lietuvos pramoninkų konfederacija. Jaunuoliai ekskursijos minėtoje įmonėje metu susipažino su jos istorija, veikla, gamybiniais procesais bei darbo ypatumais.

Jaunuoliai taip pat buvo supažindinti su ESF projekto „Atrask save“ tikslais, veiklomis ir jo nauda jaunam žmogui. Dalis šio renginio dalyvių apsisprendė artimiausiu metu įsitraukti į projekto veiklas bei tokiu būdu dar labiau praturtinti savo patirtį, išplėsti galimybes ateityje sėkmingai įsidarbinti ir realizuoti turimas profesines svajones, talentus bei gebėjimus.

Renginys „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“ ir ESF projektas „Atrask save“ paviešinti INIT televizijos 2016 m. spalio 27 d. Žiniose (nuo 11:18).

Video medžiagą galite pamatyti ČIA.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas