Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Atviro informavimo sistema
Informacijos ir konsultacijų centrai
Klientų priėmimo laikas
Bendradarbiavimas
Informacija apie darbo užmokestį
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Viešieji pirkimai
Tarnybiniai automobiliai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo garantijų viešinimo projekto renginys „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“ Jonavoje
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2016 m. spalio 27 d.
Kategorija: Darbo rinkos
   

2016 m. spalio 26 d. Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyriuje vyko Jaunimo garantijų viešinimo renginys, kur verslas kartu su viešuoju sektoriumi, įgyvendindami projektą „Naujas komunikavimo ir bendradarbiavimo modelis informavimui apie Jaunimo garantijų iniciatyvą“, patrauklia forma pristatė jaunimui Jaunimo garantijų esmę, kaip jomis pasinaudoti ir kokia jų nauda.

Vienos dienos užsiėmimuose Jonavoje dalyvavo 38 jaunuoliai. Renginio metu dalyviai turėjo galimybę plėsti pažinčių ratą, geriau pažinti save, o, svarbiausia, – sužinoti, kad gali! Tai per patyriminį dinaminį užsiėmimą jiems padėjo profesionalus lektorius, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas Mindaugas Vidugiris. Jaunuolius į veiklas įtraukė lektoriaus organizuojamos kūrybinės ir struktūrinės užduotys, paremtos „Geshtalt“ terapijos bei patyriminio mokymosi teorijos principais. Jaunuoliai bendraudami, bendradarbiaudami kėlė sau tikslus, sprendė problemas, ieškojo atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Į protų kovas „Ar esi interneto guru?“ pakvietė projekto partneriai - asociacija „Langas į ateitį“. Nuotaikingą kovą lydėjo visų aštuonių komandų puiki nuotaika.

Renginio dalyviai taip pat turėjo progą apsilankyti ir iš arti pamatyti didžiausią azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoją šalyje bei didžiausią tokio pobūdžio gamyklą Baltijos šalyse AB „Achema“. Šį vizitą suorganizavo Lietuvos pramoninkų konfederacija. Jaunuoliai ekskursijos po įmonės teritoriją metu susipažino su įmonės istorija, veikla, gamybiniais procesais, iš arčiau pamatė amoniako cecho darbuotojų darbą.

Dalis šio renginio dalyvių apsisprendė dalyvauti ESF projekto „Atrask save“ veiklose.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas