Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Atviro informavimo sistema
Informacijos ir konsultacijų centrai
Klientų priėmimo laikas
Bendradarbiavimas
Informacija apie darbo užmokestį
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Viešieji pirkimai
Tarnybiniai automobiliai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo garantijų viešinimo projekto renginys Kaišiadoryse „Sužinok, kad gali!“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2016 m. spalio 20 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Jaunimo garantijų iniciatyva Lietuvoje veikia nuo 2014 m.  Bet dažnam jaunam žmogui vis dar kyla klausimų – kas tos Jaunimo garantijos, kaip jomis pasinaudoti ir kokia jų nauda? Todėl Jaunimo garantijoms viešinti verslas kartu su viešuoju sektoriumi įgyvendina projektą „Naujas komunikavimo ir bendradarbiavimo modelis informavimui apie Jaunimo garantijų iniciatyvą“.

Spalio 19 d. Jaunimo garantijų viešinimo projekto renginys „Sužinok, kad gali!“ vyko Kaišiadoryse. „Jaunimo garantijos – tai visas kompleksas jaunimo užimtumą skatinančių priemonių – nuo profesinio apsisprendimo, profesinio mokymo, darbo įgūdžių rėmimo iki verslumo skatinimo.

Renginio dalyviai su Jaunimo garantijomis susipažino per patyriminį dinaminį užsiėmimą, kurį vedė profesionalus lektorius, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas Mindaugas Vidugiris. Buvo atliekamos kūrybinės ir struktūrinės užduotys, paremtos „Geshtalt“ terapijos bei patyriminio mokymosi teorijos principais. Užduočių metu jaunuoliai bendravo, kėlė savo tikslus, vieni su kitais aptarinėjo iškilusias problemas. Jaunimas buvo skatinamas ne tik atsakyti sau į klausimus „kokia mano didžiausia svajonė?“, „ko labiausiai noriu ir ieškau?“, bet ir įsipareigojo imtis veiksmų įgyvendinti savo tikslus.  Renginio metu vyko Protų kovos, kurias organizuos vienas iš projekto partnerių – asociacija „Langas į ateitį“. Šešios  jaunimo komandos demonstravo savo žinias IT srityje.

Jaunuoliai ne tik dalyvavo interaktyviuose užsiėmimuose, bet ir lankėsi įmonėje UAB  „Gudobelė“. Šį vizitą organizavo Lietuvos pramoninkų konfederacija. Jaunuoliai susipažino su įmonės veikla, gamybos procesu, dirbančių darbuotojų profesijomis, turėjo galimybę gauti patarimų planuojant tolimesnę savo karjerą ir siekiant užsibrėžtų tikslų.

Jaunimo  iki 29 m. nedarbas Kaišiadorių rajone šiai dienai yra vienas mažiausių ir siekia 1,8 proc.


Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas