Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Prieš pora metų Ugnė Kučinskaitė baigė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto taikomosios grafikos bakalauro studijas. Jos kelias į meną prasidėjo Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro dailės studijoje. Kaip sakė jos vadovė Stasė Zelinauskaitė, Ugnė iš visų vaikų išsiskyrė dideliu kruopštumu ir dėmesiu detalėms. Mergina dar mokykloje lankė kompozicijos kursus tame pačiame VDA Kauno fakultete, todėl ir žinojo, jog norės ten studijuoti taikomosios grafikos specialybę.

 Naujienos

Lietuvoje antrą kartą įgyvendinama eksporto lyderių programa „Sparnai“, skirta pritraukti ir išlaikyti šalies talentus. Programą vykdanti „Versli Lietuva“ tikisi, kad ne mažiau nei pusė programos dalyvių sugrįš dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo.
Parengta apžvalga „Jaunimo situacija darbo rinkoje 2017 metais“, kurioje analizuojami Lietuvos darbo biržos duomenys apie jaunimo užimtumą. Apžvalgoje pateikiama, kiek praėjusiais metais 16–29 metų amžiaus jaunuolių įdarbinta, kiek jų gavo paramą įsitvirtinti darbo rinkoje, įgyti darbo įgūdžius ir kvalifikaciją, kokį išsilavinimą turintiems buvo sudėtingiausia rasti darbą. Šiais metais pirmąsyk matuotas jaunimo integracijos į darbo rinką efektyvumas.
Jei bent kartą dalyvavote aplinkos tvarkymo talkoje, galite vadintis savanoriu. Vakarų šalyse be savanoriškos veiklos patirties, nesusijusios su profesija, būtų sunku pakilti karjeros laiptais. Ir vis tik didžioji mūsų visuomenės dalis dar iki galo nesuvokia, kad savanorystė yra stiprios pilietinės visuomenės pamatas. Įrašą CV apie savanorystę pradeda vertinti ir Lietuvos darbdaviai, bet neatlygintinas darbas įsivaizduojamas vis dar miglotai.