Į Jaunimo darbo centro stendą užsuko beveik 1000 parodos „Studijos 2018“ lankytojų
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas

2018 m. vasario 13 d.
Kategorija: Darbo rinkos

 

Ketvirtą kartą parodų centre „Litexpo“ tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“ vasario 8–10 d. veikė Jaunimo darbo centro stendas, kuris kvietė jaunuolius nebijoti iššūkių, ieškoti savęs ir išnaudoti visas užimtumo galimybes. Per tris dienas mobilų Jaunimo darbo centrą aplankė daugiau nei 200 studentų ir beveik 800 moksleivių iš visos šalies.

 

Parodos metu jaunimui ir mokytojams pirmą kartą pristatyti 2018 m. kiekvieno Lietuvos regiono įsidarbinimo galimybių barometrai. Parodos lankytojai galėjo daugiau sužinoti apie įsidarbinimo galimybes savo mieste, analizuoti paklausiausių profesijų žemėlapį, gauti informacijos apie situaciją darbo rinkoje.

Dar abejojantiems ir neapsisprendusiems dėl tolesnės savo karjeros moksleiviams buvo itin aktualios individualios konsultacijos profesijos pasirinkimo klausimais. Profesinio tinkamumo testai – viena populiariausių veiklų, kai prie stendo nusidriekdavo eilės jaunuolių, norinčių pasitikrinti ir testų rezultatus aptarti su Jaunimo darbo centro specialistais.

„Džiugu, jog į mobilų Jaunimo darbo centrą užsuko tiek daug susidomėjusių ir suinteresuotų jaunų žmonių. Atlikome išties svarbų šviečiamąjį darbą supažindindami šimtus moksleivių su darbo rinkos aktualijomis ir suteikdami jiems galimybes dalyvauti interaktyviose veiklose bei susitikimuose su mūsų partneriais – darbdaviais ir mokymo įstaigomis, kurios skatino rinktis paklausias profesijas“, – teigia Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė.

Šiemet Jaunimo darbo centro stende konsultacijas teikė Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, asociacija „Infobalt“, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“, Kauno profesinio mokymo centras.

Dėkojame visiems apsilankiusiems ir aktyviai dalyvavusiems užsiėmimuose!

  

 

Lietuvos darbo biržos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 236 0799.

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas