Rokiškio klientų aptarnavimo skyrius darbą tęsia naujose patalpose
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas

2017 m. lapkričio 23 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Lapkričio 23 d. oficialiai atidarytos naujos Panevėžio teritorinės darbo biržos Rokiškio skyriaus patalpos. Skyrius, anksčiau veikęs buvusiose gamyklos patalpose, įsikūrė Nepriklausomybės a. 15 ir jomis dalijasi su Sodros“ kolegomis. Darbuotojai ir klientai jau spėjo pajusti naujųjų patalpų pranašumus – atnaujintos ir išdažytos jos jaukesnės, šviesesnės, erdvės pritaikytos darbo ieškančių asmenų konsultacijoms ir grupių susitikimams. Paslaugos klientams teikiamos pirmame ir trečiame pastato aukštuose, veikia ir Jaunimo darbo centras.

Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė ir Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis simboliškai perkirpo juostelę ir oficialiai paskelbė naujų patalpų atidarymą. Darbo biržos Rokiškio skyriaus vedėjui Virginijui Strazdui įteiktas simbolinis naujų patalpų raktas.

 

 

Visi susirinkusieji turėjo galimybę pasveikinti įkurtuvininkus. Linkėjimus išsakęs meras Antanas Vagonis pažymėjo, kad išoriniai pokyčiai yra labai svarbūs tiek asmeniui, tiek organizacijai, nes susiję su atsinaujinimu, ėjimu į priekį. Mero nuomone, Rokiškio skyrius dirba gerai.

Lietuvos darbo biržos direktorės Ligitos Valalytės teigimu, visa Darbo biržos sistema išgyvena pokyčius, optimizuoja savo resursus, siekdama efektyviausių rezultatų, ir labai malonu, kad tie pokyčiai tampa pastebimi ne tik pačių įstaigos darbuotojų, bet ir socialinių partnerių.

„Lietuvos darbo biržos vadovė pažymėjo, kad Rokiškio skyrius anksčiau buvo labai turtingas patalpų, tačiau ar būtent to reikėjo? „Juk ne patalpos svarbiausia, o tai, kas jose vyksta, ir smagu, jei judama kartu su bendrais pokyčiais“, – sakė L. Valalytė ir linkėjo Rokiškio kolegoms orientuotis į turinį ir nebijoti pokyčių, o įteikdama simbolinę dovaną – Lietuvos trispalvę – priminė, kad biržos darbuotojai yra valstybės tarnautojai ir turi tarnauti valstybės interesams.

Atidaryme taip pat dalyvavo MB Egidijaus baldai“ savininkas Egidijus Šmagoris, kuris padėkojo už darbo biržos suteiktą pagalbą kuriant savo verslą. Bendradarbiavimu su Rokiškio skyriumi, kaip patikimu ir atsakingu partneriu, džiaugėsi Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė Dalia Lūžienė-Malijonienė, VšĮ Versli Lietuva“ atstovė Rokiškio regione Ina Smalinskienė, VšĮ Rokiškio jaunimo centras Atrask save“ koordinatorė Aušra Pakalnienė, Rokiškio krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė, Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos direktorė Alicija Teresė Matiukienė ir kiti svečiai.

Spalio mėnesį nedarbas Rokiškio rajone siekė 10,9 proc. – buvo didesnis nei Panevėžio apskrities vidurkis (8,2 proc.).

 

Lietuvos darbo biržos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 236 07 99.

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas