Žiniasklaidą kviečiame į darbdavių apdovanojimus
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas

2013 m. vasario 25 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Vasario 26 d. 11 val. Lietuvos darbo birža (LDB) penktą kartą rengia šalies darbdavių, sukūrusių daugiausiai  naujų tikslinių darbo vietų, viešą pagerbimą – nominacijų įteikimą.

Renginio pradžioje bus pristatyta 2013 metų darbo rinkos prognozė, o pasibaigus darbdavių apdovanojimų ceremonijai, LDB direktorius Vidas Šlekaitis pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos verslo konfederacijos prezidentu Valdu Sutkumi.

Darbdaviai bus pagerbti penkiose nominacijose: už naujų darbo vietų sukūrimą įgyvendinant vietinių užimtumo iniciatyvų projektus aukščiausio nedarbo teritorijose, už socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką, už jaunimo integraciją į darbo rinką, už iniciatyvą rengiant kvalifikuotus darbuotojus ir už iniciatyvą pradėti bei plėtoti verslą.

Dalyvaus Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Darbo departamento atstovai, savivaldybių merai ir administracijų vadovai, Trišalės komisijos prie LDB nariai, socialiniai partneriai, darbdavių organizacijų atstovai, nominuojami darbdaviai, LDB vadovai ir atsakingi darbuotojai, teritorinių darbo biržų direktoriai ir kt.

Renginys vyks Lietuvos darbo biržoje, Geležinio Vilko g. 3A, Vilnius. Renginio pradžia – 11 val. Numatoma renginio trukmė – 2 val.

 

Lietuvos darbo biržos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 236 0799.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas