RSS piktogramaJeigu pageidaujate gauti darbo biržos naujienas RSS naujienų kanalu, spragtelkite kairėje esantį simbolį.
Lietuvos darbo biržos elektroninės paslaugos yra nemokamos.
 
2016 m. rugsėjo 23 d.
Darbo rinkos
Rugsėjo 23 dieną jaunimo darbo centras atidarytas Širvintų jaunimo bendruomenei – šiais metais tai antrasis naujas centras, pradėjęs veiklą Vilniaus regione. Jauniesiems širvintiškiams, kurie nedirba, nesimoko ir neturi užimtumo čia bus teikiamos informavimo ir konsultavimo paslaugos atsižvelgiant į kiekvieno poreikius ir galimybes. Jaunimo darbo centrų tinklo plėtra toliau tęsiasi – šiais metais iš viso bus atidaryti 8 nauji centrai visoje šalyje siekiant jaunuoliams geresnių ir prieinamų paslaugų. Tai jau 39-asis jaunimo darbo centras šalyje ir 6-asis Vilniaus regione.
2016 m. rugsėjo 16 d.
Darbo rinkos
Beveik 5 tūkst. aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventų dalyvavo kasmetinėje jaunimo darbo centrų renginių akcijoje „Nuo diplomo iki darbo sutarties“. Du vasaros mėnesius vykusios akcijos metu darbo sutartis pasirašė per 2 tūkst. diplomuotų jaunuolių – 500 daugiau nei pernai.
2016 m. rugsėjo 15 d.
Darbo rinkos
Projektas „Atrask save“ stiprina jėgas ir visoje šalyje ieško psichologijos, teisės ir informatikos specialistų! Norite prisidėti prie efektyvesnės jaunimo integracijos į darbo rinką – tapkite mūsų komandos nariu!
2016 m. rugsėjo 9 d.
Darbo rinkos
Jaunimo garantijos – visomis Europos Sąjungos kalbomis skambanti frazė, tačiau jaunam žmogui vis dar kyla klausimų – kas tai, kaip jomis pasinaudoti ir kokia jų nauda? Būtent Jaunimo garantijoms viešinti verslas kartu su viešuoju sektoriumi įgyvendina projektą „Naujas komunikavimo ir bendradarbiavimo modelis informavimui apie Jaunimo garantijų iniciatyvą“. Lietuvos darbo birža, viena iš projekto partnerių, rugsėjį startuoja su renginių ciklu „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“ ir kviečia jaunimą dalyvauti.
2016 m. rugsėjo 9 d.
Darbo rinkos
Lietuvos darbo biržos ir Jaunimo darbo centrų komanda šiemet pirmą kartą dalyvavo kasmetiniame „BZN start“ renginyje, skirtame plėsti verslo pažinčių ratą. „Verslo pažinčių BBQ“ suteikė galimybę ne tik skatinti jaunuolių verslumą, bet ir pristatyti darbo biržos paslaugas renginyje dalyvavusiems darbdaviams.
2016 m. rugsėjo 1 d.
Darbo rinkos
Auganti konkurencija ir spartus technologijų diegimas kelia vis didesnius reikalavimus tiek darbdaviams – naujų darbo vietų kūrėjams, tiek pretendentams tas vietas užimti. Bedarbių gretoms retėjant girdime darbdavių žodžius, jog trūksta darbuotojų. Ne viena įmonė patiria išbandymą, kaip išgyventi, kai nėra kam dirbti. Dalis darbdavių šią nišą užpildo kvalifikuotais darbuotojais iš trečiųjų šalių. Jei aukštos kvalifikacijos darbuotojų poreikis yra nuolatinis ir, kitaip tariant, nenutrūkstamas, darbininkų profesionalų ir meistrų irgi jau pasigendama ne vienerius metus, tai paprastų ir nekvalifikuotų darbuotojų tarsi ir turėtų pakakti – turime nedirbančių gyventojų rezervą. Kas jie tokie? Kodėl darbo rinka jiems nedraugiška?
Naujienų archyvas