RSS piktogramaJeigu pageidaujate gauti darbo biržos naujienas RSS naujienų kanalu, spragtelkite kairėje esantį simbolį.
Lietuvos darbo biržos elektroninės paslaugos yra nemokamos.
 
2017 m. gegužės 23 d.
Darbo rinkos
Investicijų stokojančiose vietovėse 116 vietinių užimtumo iniciatyvų 2016 metais sujudino vietos bendruomenes – nauji ar plėtojami verslai sukūrė 458 naujas darbo vietas nedirbantiems gyventojams. Daugiausiai – net 20 projektų gavę valstybės paramą įgyvendino Telšių regiono darbdaviai, po 15 – Alytaus ir Kauno, po 13 – Tauragės ir Utenos. Tautinių mažumų teritorijose – Ignalinos, Šalčininkų, Švenčionių, Vilniaus, Zarasų rajonuose ir Visagino mieste – realizavus 15 projektų, įsteigta 60 naujų darbo vietų nedirbantiems gyventojams.
2017 m. gegužės 9 d.
Darbo rinkos
Šiandien, gegužės 9 dieną, su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) Europos departamento misijos, vadovaujamos šio departamento atstovų Christoph Klingen ir Pelchu Xle susitiko Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė, departamento direktorė Inga Liubertė, skyrių vedėjai Daiva Liugiene ir Vygintas Morkūnas. TVF ekspertai domėjosi situacija darbo rinkoje, tendencijomis ir pokyčiais. Įvertinant darbo paklausą ir pasiūlą buvo pažymėti teritoriniai skirtumai, lemiantys darbo ieškančių žmonių įsidarbinimo galimybes. Svečiai domėjosi paklausiomis ir nepaklausiomis rinkoje profesijomis.
2017 m. gegužės 5 d.
Darbo rinkos
Balandį darbo paklausa keitėsi – augo darbo pasiūlymų apgyvendinimo ir maitinimo, o mažėjo miškininkystės ir medienos ruošos sektoriuje. Sezoninių darbų padaugėjo administracinės ir aptarnavimo veiklos įmonėse ir prekyboje. Darbdaviai ruošiasi vasaros sezonui – laikiniems darbams ieškojo daugiau padavėjų ir barmenų, pagalbinių virtuvės darbininkų, virėjų ir pardavėjų. Darbo jėgos paklausa per mėnesį šiek tiek šoktelėjo – darbdaviai įregistravo 30,1 tūkst. laisvų darbo vietų.
2017 m. gegužės 3 d.
Darbo rinkos
„Mes, „Vilnius Coding School“, tikime, kad Lietuvoje yra daug potencialių talentingų programuotojų, kurie gali tapti Lietuvos ir pasaulio IT lyderiais“, – taip prisistato IT mokykla, veikianti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Jaunatviški, veržlūs ir profesionalūs mokytojai pasiryžę kiekvienam mokiniui padėti suvokti ir išmokyti taikyti praktiškai pagrindinius programavimo principus, o baigusių mokymus čia niekas „nepameta“ – suteikia galimybę įsidarbinti pradedančiuoju programuotoju. Lietuvos darbo birža džiaugiasi ne tik tuo, kad tokių įmonių Lietuvoje atsiranda vis daugiau, bet ir tuo, kad sėkmingai bendradarbiauja su „Vilnius Coding School“.
Naujienų archyvas