RSS piktogramaJeigu pageidaujate gauti darbo biržos naujienas RSS naujienų kanalu, spragtelkite kairėje esantį simbolį.
Lietuvos darbo biržos elektroninės paslaugos yra nemokamos.
 
2015 m. gegužės 21 d.
Darbo rinkos
Trišalės komisijos prie Lietuvos darbo biržos posėdyje gegužės 19 d. darbdavių, profesinių sąjungų ir valstybės institucijų deleguoti atstovai buvo supažindinti su darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimu Lietuvoje ir apsvarstytos siūlomų 2015 m. finansuoti Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų paraiškos.
2015 m. gegužės 19 d.
Darbo rinkos
Gegužės 18 d. Lietuvos darbo biržoje įvyko Jaunimo metodinės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo jaunimo nevyriausybinių organizacijų, valstybės įstaigų, dirbančių su jaunimu, deleguoti atstovai. Posėdyje buvo pristatytos rengiamo Lietuvos darbo biržos ir Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bendro Pirminės intervencijos projekto veiklos, kurios skirtos nedirbančio, nesimokančio ir aktyvioje veikloje nedalyvaujančio jaunimo užimtumui skatinti.
2015 m. gegužės 18 d.
Darbo rinkos
Darbo rinka pasipildė vairuotojais, virėjais, suvirintojais, statybininkais, pjaustytojais elektra ir dujomis, kirpėjais, medkirčiais, siuvėjais, metalų suvirintojais ir kitais kvalifikuotais specialistais. Daugiau nei 1600 bedarbių įgyti profesiją padėjo Lietuvos darbo biržos įgyvendinamas Europos socialinio fondo finansuojamas projektas „Nekvalifikuotų asmenų kompetencijų didinimas“.
2015 m. gegužės 13 d.
Darbo rinkos
Nors nuo 2011 m. Lietuvoje atkurtas tvirtas ekonomikos augimas ir žymiai sumažėjo nedarbas, tačiau šalis susiduria su iššūkiais, kurie galėtų neigiamai paveikti Lietuvos ekonomiką ateityje. Todėl Europos Komisija, remdamasi išsamia šalies ūkio analize, o taip pat įvertinusi Lietuvos nacionalinę reformų bei stabilumo programas, pateikė rekomendacijas Lietuvai.
2015 m. gegužės 7 d.
Darbo rinkos
Šį pavasarį, anksčiau nei įprastai, darbo rinkoje stebimas pagyvėjimas – pastaruosius mėnesius vis daugiau registruojama laisvų darbo vietų. Balandį darbdaviai pateikė 32,2 tūkst. darbo pasiūlymų – beveik 3 tūkst. daugiau nei kovą. Laisvų darbo vietų per mėnesį įregistruota pusantro karto daugiau nei kreipėsi bedarbių: bedarbio statusas suteiktas 19,7 tūkst. darbo ieškančių žmonių.
2015 m. gegužės 6 d.
Darbo rinkos
Lietuvos darbo biržos EURES tarnybos 10 EURES biurų teritorinėse darbo biržose nuolat teikia individualias konsultacijas gyventojams, norintiems įsidarbinti arba vykti į ES ir EEE šalis ieškotis darbo bei asmenims, grįžtantiems į Lietuvą.
2015 m. gegužės 5 d.
Darbo rinkos
Gegužės – birželio mėnesiais Lietuvos darbo birža visoje šalyje rengia akciją „Atvirų durų dienos mokiniams“. Bendrojo lavinimo mokyklų auklėtiniai visose teritorinėse darbo biržose ir 29 jaunimo darbo centruose turi galimybę susipažindinti su situacija darbo rinkoje ir jos aktualijomis, įsidarbinimo ir užimtumo galimybėmis, čia bus skatinami racionaliai rinktis profesiją ir planuoti karjerą, taip pat konsultuojami individualiai.
2015 m. gegužės 4 d.
Darbo rinkos
Europos Sąjungos (ES) statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, atsižvelgus į sezoninius svyravimus, visoje ES nedarbo lygis 2015 m. kovą liko stabilus, palyginti su vasariu, sudarė 9,8 proc. ir sumažėjo, palyginti su praėjusių metų kovu, kai buvo 10,4 proc. Nedarbo lygis Lietuvoje kovo mėnesį sumažėjo ir sudarė 9,5 proc., palyginti su vasariu, kai jis siekė 10 proc.
2015 m. balandžio 24 d.
Darbo rinkos
Balandžio 23 d. Lietuvos darbo biržos surengtoje konferencijoje „Socialinės įmonės Lietuvoje 2005 – 2015 m.“ apžvelgta šalies socialinių ir neįgaliųjų socialinių įmonių veikla, įvertinti pokyčiai ir pasidalinta gerąja įmonių patirtimi. Renginyje buvo apdovanotos socialinės įmonės už socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką.
Naujienų archyvas