RSS piktogramaJeigu pageidaujate gauti darbo biržos naujienas RSS naujienų kanalu, spragtelkite kairėje esantį simbolį.
Lietuvos darbo biržos elektroninės paslaugos yra nemokamos.
 
2015 m. kovo 2 d.
Darbo rinkos
Visiems besidomintiems darbu užsienyje ar ketinantiems grįžti į Lietuvą skirti informaciniai leidiniai „Atmintinė grįžtantiems į Lietuvą“ ir „Atmintinė norintiems vykti dirbti į užsienio valstybes“. Lietuvos darbo biržos EURES tarnyba čia pateikia aktualią susistemintą informaciją, kokius dokumentus rekomenduojama turėti grįžtant ar vykstant į ES/EEE šalis, kur kreiptis nuvykus ar parvykus, kokios darbo ir gyvenimo sąlygos yra konkrečioje šalyje.
2015 m. vasario 27 d.
Darbo rinkos
Vietinių užimtumo iniciatyvų projektai (VUI), praėjusiais metais įgyvendinti šalies aukščiausio nedarbo teritorijose, pristatyti vietos bendruomenėms. Skatinant verslumą ir užimtumą aukščiausio nedarbo teritorijose penkioliktus metus vykdomi projektai tapo darbdavių idėjų ir sumanymų išbandymu, įgijo gyventojų pasitikėjimą, tapo neatsiejama aktyvios darbo rinkos politikos dalimi, padedančia mažinti teritorinius nedarbo skirtumus. Pristatymuose dalyvavę darbdaviai ypač akcentavo šių projektų svarbą įmonių plėtrai.
2015 m. vasario 25 d.
Darbo rinkos
Lietuvos darbo birža skelbia 2015 m. vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranką. Jų įgyvendinimo tikslas – steigti darbo vietos, atitinkančios vietos darbo rinkos poreikius ir padedančios spręsti tikslinių teritorijų nedarbo problemas. Paraiškos subsidijai gauti priimamos iki 2015 m. kovo 27 d.
2015 m. vasario 17 d.
Darbo rinkos
Visoje šalyje startuoja tradiciškai kasmet vykstantis renginių ciklas – akcija „Planuok karjerą atsakingai“, skirtas bendrojo ugdymo, profesinių ir aukštųjų mokyklų mokiniams ir studentams, švietimo įstaigų vadovams ir karjeros konsultantams. Akcijos metu bus pristatyta naujovė – Lietuvos darbo biržos pirmą kartą parengtas interaktyvus „Profesijų žemėlapis“, sukurtas šių metų įsidarbinimo galimybių barometro pagrindu ir apimantis 155 profesijų grupes.
Naujienų archyvas