RSS piktogramaJeigu pageidaujate gauti darbo biržos naujienas RSS naujienų kanalu, spragtelkite kairėje esantį simbolį.
Lietuvos darbo biržos elektroninės paslaugos yra nemokamos.
 
2016 m. gruodžio 1 d.
Darbo rinkos
Kopenhagoje praėjusią savaitę Europos valstybinės užimtumo tarnybos diskutavo tvaraus užimtumo klausimais. Šia tema Europos Komisija pirmą kartą organizavo tarpusavio mokymus, kuriuose buvo pasidalinta patirtimi ir įžvalgomis siekiant ne tik įdarbinimo, bet ir tvaraus užimtumo.
2016 m. lapkričio 23 d.
Darbo rinkos
Atvirai diskusijai ,,Tvaraus užimtumo skatinimas“ pirmą kartą Lietuvos darbo biržoje buvo pakviestos mokslinių tyrimų institucijos, privačios personalo atrankos ir įdarbinimo agentūros. Kaip geriau organizuoti darbo ieškančių žmonių įdarbinimą ir profesinį mokymą? Į ką orientuotis rengiant darbo rinkai reikalingus darbuotojus, kokios kompetencijos būtinos ateityje norint išsilaikyti darbo rinkoje?
2016 m. lapkričio 18 d.
Darbo rinkos
Nuo šiol Raseiniuose gyvenantiems moksleiviams, niekur nedirbantiems ir nesimokantiems jaunuoliams ieškoti darbo ar planuoti savo karjerą bus paprasčiau – šiandien čia atsidarė Jaunimo darbo centras. Kauno apskrityje tai 5-asis JDC, jau anksčiau jie veikė Kaišiadoryse, Jonavoje, Kėdainiuose ir Kaune. Visoje Lietuvoje aktyviai veikiančiuose centruose dirbantys specialistai konsultavimo bei kitas paslaugas jaunimui teikia nemokamai, tam net nereikia būti užsiregistravus Lietuvos darbo biržoje.
2016 m. lapkričio 17 d.
Darbo rinkos
Šiandien Vilniuje, „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre vykusioje netradicinėje konferencijoje, pagerbti šalies geriausi Jaunimo garantijų koordinatoriai ir aktyviausi dalyviai. Tai nauja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei socialinių partnerių tradicija, siekiant apdovanoti žmones, labiausiai prisidėjusius prie sėkmingo Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo. Į Jaunimo garantijų iniciatyvos projektus „Atrask save“ ir „Naujas startas“, kuriuose gali dalyvauti visi nedirbantys ir nesimokantys jaunuoliai iki 29 metų amžiaus, per šių metų 10 mėn. jau įsitraukė beveik 9 tūkst. jaunuolių. Iš jų daugiau nei 1 tūkst. nebuvo įsiregistravę darbo biržoje. Planuojama, jog iki 2018 m. intensyvią pagalbą integruotis į darbo rinką ar įgyti tolesnį išsilavinimą gaus daugiau nei 35 tūkst. jaunų žmonių.
2016 m. lapkričio 14 d.
Darbo rinkos
EURES nacionalinio koordinavimo skyrius lapkričio 15-16 dienomis kviečia apsilankyti renginiuose „Europos darbo dienos 2016“, kurie vyks Vilniuje ir Kaune. Čia dalyviai galės ne tik išgirsti atsakymus į sau rūpimus klausimus darbo užsienyje temomis, bet ir turės puikią progą su specialistais pasikonsultuoti dėl nedarbo socialinio draudimo išmokų eksporto ir darbo stažo patvirtinimo grįžusiems į Lietuvą asmenims.
2016 m. lapkričio 9 d.
Darbo rinkos
„Sužinok, kad gali!“, – sako Jaunimo garantijų iniciatyvos šūkis, visos Lietuvos jaunuolius kviečiantis užsukti į 60 šalyje vykstančių renginių. Lietuvos darbo biržos ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamo turo tikslas – pasiekti kuo daugiau nesimokančių ir niekur nedirbančių jaunų asmenų, pabendrauti su jais, atsakyti į kylančius klausimus ar tiesiog padrąsinti – patirtis rodo, kad kartais užtenka ir tiek.
2016 m. spalio 13 d.
Darbo rinkos
Spalio 13 d. šalyje duris atvėrė du nauji jaunimo darbo centrai – Radviliškio ir Rokiškio jaunimo bendruomenės nuo šiol turės atviro informavimo erdves, kuriose bus teikiamos darbo rinkos paslaugos. Ir Šiaulių, ir Panevėžio regionuose dabar veiks po penkis centrus, kur jaunuomenė bus konsultuojama profesinio orientavimo, konsultavimo ir karjeros planavimo klausimais. Neseniai įkurtuvių nuotaikomis gyveno širvintiškiai ir trakiečiai. Šiemet bus atidaromi devyni jaunimo darbo centrai – iki metų pabaigos naujų paslaugų sulauks dar penkių atokesnių miestelių jaunieji gyventojai.
2016 m. rugsėjo 9 d.
Darbo rinkos
Jaunimo garantijos – visomis Europos Sąjungos kalbomis skambanti frazė, tačiau jaunam žmogui vis dar kyla klausimų – kas tai, kaip jomis pasinaudoti ir kokia jų nauda? Būtent Jaunimo garantijoms viešinti verslas kartu su viešuoju sektoriumi įgyvendina projektą „Naujas komunikavimo ir bendradarbiavimo modelis informavimui apie Jaunimo garantijų iniciatyvą“. Lietuvos darbo birža, viena iš projekto partnerių, rugsėjį startuoja su renginių ciklu „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“ ir kviečia jaunimą dalyvauti.
Naujienų archyvas