RSS piktogramaJeigu pageidaujate gauti darbo biržos naujienas RSS naujienų kanalu, spragtelkite kairėje esantį simbolį.
Lietuvos darbo biržos elektroninės paslaugos yra nemokamos.
 
2017 m. sausio 9 d.
Darbo rinkos
Lietuvos darbo birža skelbia 2017 m. vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektų atranką. Jų įgyvendinimo tikslas – steigti darbo vietas, atitinkančias vietos darbo rinkos poreikius ir padedančias spręsti tikslinių teritorijų nedarbo problemas. Paraiškos subsidijai gauti priimamos iki 2017 m. vasario 8 d.
2017 m. sausio 7 d.
Darbo rinkos
Metų pabaigoje Lietuvoje nedirbo per 135 tūkst. žmonių. Kodėl jie neįsidarbina arba ilgai neužsibūna vienoje darbo vietoje, o darbdaviai neranda tinkamų darbuotojų? Kaip pagerinti suaugusiųjų profesinį mokymą, kad jis būtų naudingas ir pačiam žmogui, ir darbdaviui? Atsižvelgiant į iššūkius darbo rinkoje ir siekiant tvarumo, palankesnės aplinkos darbuotojams tikimasi iš darbdavių.
2017 m. sausio 6 d.
Darbo rinkos
Gruodį kvalifikuotos darbo jėgos poreikį fiksavo transporto, paslaugų, prekybos ir statybos sektorių bendrovės. Sunkiasvorių sunkvežimių ir krovininių transporto priemonių vairuotojai, reklamos ir rinkodaros specialistai, dažytojai, lengvųjų automobilių, taksi ir furgonų vairuotojai, siuvėjai, virėjai, mūrininkai ir administravimo sekretoriai, IT darbuotojai, palyginti su kitų profesijų atstovais, turėjo didžiausias įsidarbinimo galimybes. Paskutinį metų mėnesį darbdaviai intensyviau ieškojo dailidžių, stalių ir socialinių darbuotojų.
2016 m. gruodžio 19 d.
Darbo rinkos
Šiandien Kazlų Rūdos bendruomenei pristatytos Jaunimo darbo centro paslaugos – tai jau 45 JDC šalyje ir ketvirtasis Marijampolės apskrityje. Iki metų pabaigos dar vienas centras jaunimui duris atvers Molėtuose. „Paslaugų jaunimui plėtra šalyje yra tikslinga – ir mažuose miesteliuose jaunas žmogus visą jam reikiamą informaciją turi išgirsti iš profesionalų lūpų, nepriklausomai nuo jo amžiaus, turimų kompetencijų ar patirties. Skatinčiau vietos jaunimą drąsiai čia ateiti, domėtis, ką siūlo jaunimo darbo centras ir pasiimti iš to kuo daugiau. Kiek naudos gausite iš centro veiklos, priklausys tik nuo Jūsų pačių,“ – Kazlų Rūdos jaunuoliams sakė Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė.
Naujienų archyvas