Teritorinių darbo biržų svetainės

 Jaunimui

 EURES

 Europos tinklas

 Vieno langelio paslaugos

Darbo paieška Darbuotojų paieška

 

Gerbiami klientai,

Nuo 2018 m. kovo 1 d. Vilniaus teritorinės darbo biržos administracija ir Vilniaus miesto 2, Vilniaus miesto 3, Vilniaus miesto 4, Vilniaus miesto 5, Vilniaus miesto 6  bei Jaunimo užimtumo skyriai keliasi į kitas patalpas: Vilniaus miesto skyrių ir Jaunimo užimtumo skyriaus (J. Kubiliaus g. 2) darbuotojai Jus aptarnaus  Žirmūnų g. 139A (trečiame ir ketvirtame aukštuose), darbuotojai, dirbantys S. Žukausko g. 15,  Jūsų lauks Žirmūnų g. 139 antrajame aukšte.

 Naujienos

Latvija
Latvijos 100-mečiui skirtoje tarptautinėje konferencijoje „Užimtumas Latvijoje vakar, šiandien ir rytoj", vykusioje gegužės 24 d. Rygoje, Latvijos ir užsienio ekspertai diskutavo aktualiais darbo rinkos klausimais, kurie ilgalaikėje perspektyvoje turi įtakos darbo rinkos plėtrai Latvijoje ir Baltijos šalyse. Apžvelgtos darbo rinkos tendencijos, istorinė patirtis ir ateities prognozės, globalizacijos, demografijos ir skaitmeninių technologijų poveikis, Latvijos darbo rinkos vystymasis tarptautiniame kontekste, darbo rinkos svarba pokyčiams, darbo aplinkai ir darbo formoms, žmogiškųjų išteklių plėtra ir verslo skatinimas.
Lietuvos darbo birža, siekdama užtikrinti visapusišką ir objektyvų visuomenės informavimą laisvo darbuotojų judėjimo klausimais, didinti EURES tinklo Lietuvoje veiklos galimybes bei teikti kokybiškesnes EURES paslaugas, birželio 1 d. 14 val. rengia diskusiją „Kaip pritraukti darbuotojų iš Europos?“.
Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, sukūrė Atsargos karių banką, kuriame darbo ieškantys atsargos kariai gali pateikti informaciją apie save ir greičiau susirasti tinkamą darbą, o darbdaviai – įdarbinti į atsargą išleistus karius.
Lietuvos darbo birža dalyvaus gegužės 21–27 dienomis kasmetinėje pilietinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Akcijos savaitę visoje Lietuvoje vyks skaidrumą ir visuomenės sąmoningumą skatinantys renginiai, ypatingą dėmesį šiais metais skiriant sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose.
Kviečiame reklamos ir dizaino agentūras, nepriklausomus kūrėjus ir šių krypčių studentus siūlyti idėjas, kaip galėtų atrodyti Užimtumo tarnybos logotipas. Trys dalyviai, pateikę geriausiai Užimtumo tarnybos viziją atitinkančius logotipo vizualinius sprendimus, bus pakviesti dalyvauti Lietuvos darbo biržos organizuojamame logotipo sukūrimo paslaugų pirkime.
Jau septintus metus iš eilės asociacija „Investors’ Forum“, jungianti stambiausius ir aktyviausius investuotojus Lietuvoje, paskelbė ir apdovanojo labiausiai prie investicinio klimato gerinimo šalyje prisidėjusias verslo įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus. Lietuvos darbo biržos direktorei Ligitai Valalytei įteiktas 2017 metų valstybės tarnautojos apdovanojimas.
Lietuvoje antrą kartą įgyvendinama eksporto lyderių programa „Sparnai“, skirta pritraukti ir išlaikyti šalies talentus. Programą vykdanti „Versli Lietuva“ tikisi, kad ne mažiau nei pusė programos dalyvių sugrįš dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo.

 Lietuvos darbo biržos reorganizavimas

Mielas lankytojau,
Informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 1 d. teritorinės darbo biržos bus reorganizuotos jungimo būdu jas prijungiant prie Lietuvos darbo biržos ir taps vienu juridiniu asmeniu - Užimtumo tarnyba. Pereinamuoju laikotarpiu paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka. 

Išsamesnė informacija čia >

 Darbo rinka

Gegužės mėnesio rodikliai Lietuvoje:

2018.06.01 registruotas nedarbas 8,1%, registruota darbo ieškančių – 176343, iš jų –  bedarbių – 140246, laisvų darbo vietų – 25339 

Pagrindinės tendencijos: 

Gegužę registruotas nedarbas šalyje mažėjo nuo 8,6 iki 8,1 proc. 

Darbo rinkoje didėjo statybos vadovų ir mechanikos inžinierių, socialinių darbuotojų ir konsultantų poreikis. Prasidedant vasarai daugiau darbo vietų pasiūlyta parduotuvių pardavėjams, virėjams, padavėjams, lengvųjų automobilių, taksi ir  furgonų vairuotojams.   

Daugiau apie darbo rinkos rodiklius skaitykite čia >

 

Išsami situacijos apžvalga >

TOP 10 paklausiausių profesijų >

 Renginiai

Renginių nėra.